Květen 2018

Asi se z té Anglie nevrátím !

14. května 2018 v 19:17 | Adel
Všechny vás vítám u dalšího článku. Lidi řeknu vám, mám se v tý Anglii pořád jako prase v žitě. Dreamy host family a ten tříletej se už zlepšil a kolikrát chce jít i sám na hřiště yaay.

Před dvěmi týdny jsem tady měla mojí rodinu! A to bylo NAPROSTO DOKONALÝ. Hrozně sem si to s nima jak tady v Brightonu, nebo pak v Londýně užila. Dokonce jsme jeden večer měli i společnou večeři. Tím myslím mojí rodinu a mojí host family a to bylo super:)! Během toho co jsem tu měla rodinu, tak sme s taťkou jeli kouknout na Bristol university.. Protože tam asi od září budu studovat :O. No a pak v Londýně jsme šly e ségrma do Harry Potter muzea a PANEBOŽE to bylo naprosto DOKONALÝ! Vážně pokud jste milovnící, jděte tam, ale připrave si minimálně tři hodiny času!

No a proč píšu, že tam ASI budu studovat ( v Anglii). Za dva týdny letím do Česka dělat příjmačky.. Tak uvídím jak co vyjde no, Teď je všechno popravdě totálně ve hvězdách.. Doma budu něco přes dva týdny a čekají mě troje příjmačky, Votvírák, všechny vidět.. No bude to dost busy.

Lidi mějte se krásně, já se jdu učit. Jen sem se chtěla rychle ozvat

xx