Březen 2018

ČTVRT ROKU V ANGLII

4. března 2018 v 21:05 | Adel |  deníček
Krásný večer všem. Tak už to je přes 1/4 roku co bydlím v Anglii a jsem pořád stejně spokojená. Ba možná víc a víc. V rodině se mám prostě dobře a minulý týden to tady byla dost velká sranda.

V Brightonu byl naposledy sníh před šesti lety a minulý týden nám celý prosněžil.. No říkám vám, to bylo dost crazy tady:D. Ollymu se zrušila škola, nejezdily autobusy tak jak měly nebo pro jistotu nejely vůbec a o vlacích ani nemluvě. Prostě to tady byl jeden velkej chaos! Nejvíc sem umírala z toho, když se mě HD ptal co chci koupit, že jede na velký nákup - jen tak pro jistotu, že má zase snežit, že se třeba pár dní nikam nedostaneme...:D. Jen chci UPOZORNIT na to, že tu bylo pár cm sněhu a asi minus tři stupně..Člověk by po přečtení toho odstavce očekával nějaký závěje!

A jinak je vše mi starém.. Host family plánuje v sobotu party, tak mi řekli ať si klidně někoho pozvu..No a já stačila pozvat 5 lidí, takže ty počty projistotu trochu zužím asi jen na Polskou Klaudii. S tou jsem se seznámila na AJ kurzech kam chodím a bylo to takový to "tyjo tak s touhle holkou si budu rozumět" :D. A taky žejo..Přece jenom Polsko od nás opravdu není daleko a přijde mi že si sme v několika ohledech dost podobný.

Mimochodem.. Když jsem v týdnu skypovala s taťkou tak padla otázka co já a studium VŠ tady v Anglii.. No rozhodně to není k zahození. Ale mě prostě hrozně vadí jedna věc a to ta, že ačkoliv mám AJ na dobrý úrovni teď, tak v ní prostě nedokážu vyjádřit mojí ukecanost ( a vtipnost haha :D)

Mějte se
Adel

INSTAGRAM

(kolikrát si připadám jak nějaká youtuberka tím co natáčím na stories:D)