Týden před odjezdem

21. října 2017 v 20:45 | Adéla
A
hoj! V tomhle článku vám píšu o tom, jaký všechny věci jsem ještě zařizovala pár dní před odjezdem. Díky bohu, jsem povahově taková, že nikdy nic nenechávám na poslední chvilku a dost z tědlech věcí jsem zařizovala už třeba dva týdny před odjezdem.

ROZLUČKA

Začnu asi od jedné z méně důležitých věcí i když ve skutečnosti snad ta nejdůležitější. A to rozlučka! Tu jsem měla dokonce asi tři týdny před odjezdem, protože najděte vyhovující termín žejo.. Takže pak bylo vtipný, když se následující v pátek v hospodě někdo divil, co tady sakra pořád dělám :-D . V den rozlučky, jsem se dozvěděla tu velkou komplikaci o které si můžete přečíst tady. Takže jsem všechno zrušila, protože jsem na nic neměla náladu a byla psychicky docela rozložená. No asi tři hodiny před původním začátkem sem zase všechno zorganizovala a jsem za to šťastná! Všichni mě podpořili v tom ať jedu, protančila střevíce a dostala pár dárečků. Ostatní jsem ž využila, tak dole pod článkem máme fotku ty nejroztomilejší věci co mi dala Simča. Totálně mě dojala a je to vážně krásný!

ÚKLID A NÁSTĚNKA

Další věc kterou jsem měla před odjezdem udělat, byla ta abych si perfektně uklidila pokoj a na nic důležitého se mi nikam neztratilo. Do jedný poličky jsem dávala jen věci, které se týkají odjezdu a pobytu a vyrobila jsem si nástěnku, kde jsem měla dva papíry.
Jeden byl KOUPIT UK - tam byly dárky a hygienické potřeby.
Další byl ZAŘÍDIT UK - věci jako oběhat doktory, zařídit pojištění jsem měla už dávno odškrtané a věci které tam zbyvali vám napíšu níž.

VYMĚNIT PENÍZE

Měnila jsem si zhruba 3000 Kč na libry a měla s sebou mojí debitní kartu, kde jsem měla o dost víc. Ale určitě si s sebou vemte i tu hotovost!

PLNÁ MOC

Zařizovala jsem si plnou moc, kde jsem zmocňovala mamku. Nikdy nevíte co bude potřeba během vašeho pobytu, takže si ji určitě zařiďtě. Na internetu najdete několik vzorů a povrdí Vám jí třeba na poště.

ONLINE CHECK-IN

K tomu asi není co dodat. Online jsem se odbavila vytiskla letenku - projistotu 2x. A uložila jsem si jí k deskám, kam jsem si rovnou přihodila i pas, ať mám vše pěkně dohromady.

OPTIKA

Ačkoliv jsem už všechny doktory měla oběhané dopředu - celý říjen jsem trávila trháním moudráků. Tak jsem tam na poslední chvíly ještě musela připsat optiku, protože jsem pořád cítila jak se mi zhoršují oči a hlavně jsem si potřebovala nakoupit kontaktní čočky do zásoby.

BALENÍ

Samozřejmě sem patří i balení, protože jsem se balila průběžně. O tom jsem ale sepsala samostatný článek, který si můžete přečíst tady.
Adéla

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama