O mně

25. září 2017 v 13:39 | Adéla
Krásné poledne:), hned na úvod musím napsat, že bych se asi docela divila, kdyby ste mě někdo náhodou znal z mého přechozího blogu kulinkaa.blog.cz . Těžko říct pod jakou přezdívkou by ste si mě mohly pamatovat, protože jsem jich vystřídala mnoho od "parádního" ♥Kulča♥ až po jednoduché Ká. . Tady už budu konečně ale sama za sebe( né že bych tam nebyla) jako Adéla.

Je mi 20 let a letos na jaře(2017) jsem maturovala! Je to hrozný jak to letí a mně tím skončila jedna kapitola života. Chodila jsem na obchodku v Táboře a jediný důvod proč bych se tam klidně zase vrátila jsou ti suproví lidi! Respektive pár z nich. ŠPRŤOUCHLATA. Prožili jsme spolu parádní čtyři roky a pak se naše cesty rozdělily. Oni se šli vzdělávat a já se flákám, haha. Abych v porovnání s nima zas ale nevypadala jako lenoch, co se nechce už učit.. Jasně, že chci! Jen si nejsem jistá co je ten pravý obor pro mě (marketing, PR, média celkově), takže si dám radši roční pauzu, naučim se jazyk a jak se řiká - poznám sama sebe. No a budu doufam, že se rodičům nesplní jejich noční můra a to ta, že se na VŠ už nikdy nevrátím. Vrátím slibuju! Ale o tědlech věcech víc, ve článku proč jsem se rozhodla odjet.

No a teď se zase namyšleně vrátím jen ke mně. Kdybych měla říct nějaké vlastnosti, tak to bude 100% optimimismus a pozitivní nálada (abyste si nemysleli, že to je vždy k dobru - Romana mi celkem často říká, ať se vrátím z mé země duhy a koukám na svět trochu realisticky) a jsem pomerně dost veselá a občas prý i vtipná (je fakt, že fóry mezi lidma sypu z pravého i levého rukávu jedna báseň). No ale popravdě jsem taky docela líná, mega netrpělivá (teď jsem ještě v ČR a nemůžu se dočkat až budu v UK) a podle mě snad moje nejhorší vlasnost - místo toho abych se s někým hádala, tak radši stáhnu ocas a myslím si svoje... Jen v hádkách se sourozenci musím teda vždycky vyhrát a to se mi naštěstí vždycky perfektne daří!

A mezi moje záliby určitě patří cestování, dále pečení (přechozí blog kulinkaa jsem se snažila předělat na blog o pečení) a celkem i sport a to hlavně lyžování a kola. Ale trochu tý upřímnosti - můj největší zájem je vysedávat s Romanou a ostatníma někde v hodpodě :-) . Achjo, sem děsná.

vysvětlivky:
ŠPRŤOUCHLATA = skupinka bezvadných přátel, díky kterým jsem na SŠ přežila. Díky Vojtovi, že v tý naší skupince byl se mnou ten špatnej, co se na nic nešprtá a díky tomu jsme spolu čtvrtý ročník strávili u piva. Díky Simče, že jsem dík ní prolezla střední a vždycky ví co odepsat klukům hah, v neposlední řadě dík Marušce, že je taková jaká je a díky ní jsem se nenechávala strhnout Vojtěchem na stranu zla, haha
ROMANA = nejlepší kamarádka od prvního dne první třídy. Někdy Vám určitě napíšu, jak proběhlo naše seznámení. No, kdybych psala blog z ČR radila bych Vám, ať si její jméno zapamatujete, protože se vyskytuje téměř v každý mí bezvadný historce.. Teď vám sem budu možná tak házet legráční screeny, které pořídím během našich nekonečných hovorů.Adéla
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama